Сучасна освіта для сучасної молоді

Сучасна молодь обирає прогресивну освіту. Вона цінує свій час. Цінує свої можливості. Саме тому серед молоді така популярна освіта онлайн.

Ми пропонуємо новий вид освіти онлайн – «Живі» класи онлайн.

Детальніше з «Живими» класами онлайн можна ознайомитись на 15хвилинному демонстраційному уроці.

 

Запис на демо урок тут або за телефоном +38 (044) 331-4861

 

«Живі» класи онлайн поєднують у собі переваги аудиторних занять та онлайн освіти. Група працює за фіксованим графіком з одним викладачем. В оговорений час всі студенти приєднуються до спеціальної освітньої платформи. Тут вони мають можливість спілкуватись між собою, спілкуватись з викладачем, працювати з літературою, бачити лекційну дошку онлайн та працювати з нею, користуватись аудіо- та відеоматеріалами.

Тобто все, що Ви робите на заняттях в аудиторіях, Ви робите і на заняттях в «Живих» класах онлайн. А додатково до цього Ви:

  • НЕ витрачаєте час на дорогу;
  • Маєте змогу продивитись запис уроку, якщо Ви не змогли бути «присутнім»;
  • Сплачуєте менше за навчання, оскільки на онлайн навчання діють минулорічні розцінки.

 

Запис на демо урок тут або за телефоном +38 (044) 331-4861

 

Все ще не впевнені, чи цей вид освіти для Вас? Тоді ознайомтесь з невеличкою статистикою.

«Живі» класи були випробувані на групі бажаючих. Відгуки показали, що найбільша проблема – пропуск уроку і необхідність самостійно наганяти пропущений матеріал – вирішена . Відеозаписи уроків і додаткові консультації у викладача дозволили підвищити ефективність роботи мінімум на 30%.

50% студентів зуміли хоча б два рази за курс знайти час і приїхати на розмовний урок до носія. Заняття з носієм дозволили подолати мовний бар’єр.

2 студента з групи за час курсу побували у відпустці. Це не завадило їх навчальному процесу, адже «відвідувати» заняття можна і перебуваючи в інших країнах!

 

Запис на демо урок тут або за телефоном +38 (044) 331-4861
Новини
admin