Знання англійської та королівські манери! Запрошуємо до Великої Британії!

Наші партнери запрошують провести 2 незабутні тижні у країні, сповненій традиціями та легендами, у Великій Британії! Практика мови, цікаві екскурсії Лондоном і не тільки, нові друзі – це не повний перелік того, що чекає на Ваших дітей цього літа.

 

Дати поїздок:

  • з 15 по 29 липня;
  • з 1 по 15 серпня.

УВАГА! Реєстрація у групи проводиться до 5 травня! Просимо відповідально поставитись до дати-підтвердження поїздки, оскільки збір та оформлення документів для Посольства потребує часу!

 

Локація

Діти проживатимуть на базі корпусу, розташованого у передмісті Лондона. Це двоповерховий будинок в англійському стилі з комфортабельними 2-, 3-, та 4-місними кімнатами. В корпусі також є навчальний клас, їдальня, зала для відпочинку, невеличкий спортзал з тренажерами, а також кімната для ігор.

Харчування

Харчування п’ятиразове. Їжа свіжа, домашня. Кухня: європейсько-слав’янська.

Мовна практика

Щодня, крім суботи та неділі, діти матимуть 2 пари англійської мови. По закінченню навчання викладач складає для кожної дитини характеристику знань. Кожен “випускник” отримує Сертифікат про проходження курсу мовної практики.

Екскурсії

Невід’ємною частиною навчального процесу є екскурсійні програми. За бажанням батьків екскурсії відбуваються виключно англійською мовою!

Медичний супровід

До послуг дітей є домашній лікар, який, за потреби, негайно огляне дитину. У вартість програми входить страховий поліс, який покриває усі страхові випадки у сумі до 500 000 фунтів.

 

Вартість програми

1350 фунтів стерлингів (візовий супровід, проживання, харчування, навчання, всі екскурсії, супровід гіда, всі трансфери, страховка)

ДОДАТКОВО: візовий збір (3800 грн); переліт (від 6000 грн)

 
Детальну інфомацію можно отримати за телефоном 044 383-7897

 

Новини
admin